ABC nosidełkowania - wszystko, co powinnaś wiedzieć o nosidełkach Isara

ABC nosidełkowania - wszystko, co powinnaś wiedzieć o nosidełkach Isara

Noszenie małego brzdąca w nosidełku ergonomicznym jest bardzo wygodne i praktyczne. Dzięki temu możesz mieć wolne obie ręce, a co za tym idzie - wykonywać codzienne czynności bez żadnego problemu. Co więcej, nosidło świetnie sprawdza się w miejscach, gdzie nie dasz rady wejść z ciężkim i nieporęcznym wózkiem. Używasz tego rodzaju sprzętu? Doskonale! Ale czy znasz najważniejsze zasady, zapewniające bezpieczeństwo Twojemu maluszkowi? Zapoznaj się z podstawowymi regułami nosidełkowania i bądź zawsze gotowy, aby nosić malucha z Isarą!

Odpowiednia regulacja nosidełka Isara

Na samym początku musisz upewnić się, że powietrze może swobodnie krążyć wokół twarzy maluszka. Podczas regulacji panelu nosidełka Isara wybierz prawidłową wysokość. Jak ją oszacować? Twarz dziecka musi być widoczna ponad górną krawędzią panelu. Najlepszym sposobem jednak jest sprawdzenie, czy górna krawędź panelu sięga do karku malucha. Wówczas możesz mieć pewność, że wszystko ustawione jest zgodnie z zaleceniami. Zaufaj sobie i swojemu sercu! Podążaj za instynktem, mamo! Masz go!

Umieszczenie ciała maluszka

Kolejnym etapem jest sprawdzenie, czy szerokość siedziska wspiera nóżki dziecka w ergonomicznie prawidłowej pozycji w kształcie litery “M”. Kiedy dostosowujesz nosidełko Isara po raz pierwszy, musisz dopasować szerokość zgodnie z rozpiętością nóg maleństwa, podpierając od kolana do kolana. Musisz także upewnić się, że panel nie jest zbyt szeroki. Jak dojść do tego, że jednak szerokość panelu nie pasuje? Jeśli jego spód spoczywa na łydkach malucha, a nie tuż pod zgięciem kolan, konieczne będzie zwężenie podstawy nosidła. Zapewnij mu prawidłowe ułożenie, kładąc dłonie pod kolanami dziecka i delikatnie je unosząc, aby ustawić plecki maluszka w odpowiedniej pozycji. Upewnij się również, że pupa dziecka jest osadzona głęboko w panelu, a nie na pasie nośnika.

Wygoda przede wszystkim

Nosidełko ergonomiczne Isara powinno być nadzwyczajnie wygodne zarówno dla Ciebie, jak i Twojego małego aniołka. Z racji tego, że będziesz nosić swoją pociechę każdego dnia, nosidło musi dokładnie dopasować się do Waszych ciał. Odpowiednie, bezpieczne ułożenie musi współgrać z komfortem użytkowania!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi poradami związanymi z noszeniem dzieci. Odwiedzaj naszego Isarowego bloga i dowiaduj się nowych rzeczy, które z pewnością wpłyną na Twoją bliskość z maluszkiem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl