Kolekcja Isara Protect The Planet - chroń ziemię razem ze swoim maluchem!

Kolekcja Isara Protect The Planet - chroń ziemię razem ze swoim maluchem!

Czy myślałaś kiedyś o naszej pięknej planecie? Zastanawiałaś się może nad przyszłością swoich dzieci? Jest to najwłaściwszy czas, aby coś zmienić i przyczynić się do ocalenia Matki Ziemi, łącząc swoje siły z inicjatywą marki Isara. Sprawdź szczegóły już teraz i dołącz kolektywu!

Współpraca z WWF

Marka Isara podjęła współpracę z organizacją ekologiczną World Wide Fund for Nature i stworzyła unikalną kolekcję Protect The Planet. Poświęcona została zagrożonym gatunkom morskim oraz dzikim zwierzętom, które obecnie znajdują się na skraju wyginięcia z powodu zanieczyszczenia, kłusownictwa, zmian klimatu i przełowienia. Głównym celem owej współpracy jest podniesienie alarmu o utracie naturalnych siedlisk i podkreślenie naszej odpowiedzialności za ochronę planety dla przyszłych pokoleń, dla lepszego, zdrowszego świata. Jesteśmy przekonani, że dzisiejsze dzieci będą chronić Ziemię jutra!

Podejmując współpracę z WWF marka Isara zdecydowała się na przekazanie 7% wpływów ze sprzedaży kolekcji Protect The Planet do World Wide Fund for Nature.

Wesprzyj nasze działania i aktywnie angażuj się w nauczanie nowych pokoleń o znaczeniu ochrony środowiska! Zbliżmy się choć o krok bliżej do lepszej planety i bardziej zrównoważonego podejścia do ochrony mórz i dzikiej przyrody.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl