Dlaczego Isara?

Czy wiecie co jest dla nas najistotniejsze i co sprawia, że codziennie dostajemy potężnego zastrzyku energii, która napędza nas do dalszego działania? Wy! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że możemy być blisko Was, gdy budujecie niezwykłą więź z Waszymi najcenniejszymi skarbami. Każdy moment spędzony z Wami to dla Nas cenna lekcja, która pozwala nam ciągle się rozwijać i iść do przodu. Wspólne dorastanie w pełnej bliskości to sens naszego życia – Growing Together with ISARA

ISARA, czyli bezpieczne i innowacyjne nosidła dla dzieci

Wspólne dorastanie i uczenie się co dla Was i Waszych pociech ważne, pomaga nam tworzyć produkty, które dostosowane są do do potrzeb nawet najbardziej wymagających rodziców. Wiemy, że każdy z Nas jest inny, dlatego też tak produkt jak nosidełko dla dzieci, musi dopasowany zostać idealnie do osoby noszącej i jej pociechy. Owocem wszystkich Waszych uwagi i spostrzeżeń są ergonomiczne nosidełka Isara – wielokrotnie nagradzane podczas prestiżowych konkursów. Naszą innowacyjność doceniło jury European Product Design Award w Brukseli, International Design Award w Los Angeles, czy też NAPPA Awards.

Naszą oferta podzielona została na trzy rodzaje nosidełek Isara, które doskonale sprawdzą się dla pociech, w różnych przedziałach wagowych. Dzięki temu wybranie odpowiedniego produktu jest niezwykle prostą czynnością. Postaw na Nosidełko Isara The ONE(3-20kg), Nosidełko Isara Baby(5-20kg) gdy chcesz nosić mniejsze dzieci lub Nosidełko Isara Toddler dla starszaków (8-20kg). The ONE to innowacyjny produkt, który pomoże Ci na idealne dopasowanie do Ciebie i Twojego maluszka, dzięki bogatym możliwościom regulacji pasów naramienny, panelu siedziska oraz pasu biodrowego. Ogromną zaletą jest to, że nosić można w nim pociechę aż na trzy sposoby: na plecach, z przodu przodem do rodzica oraz na biodrze. Ostatnia z pozycji jest szczególnie polecana dla mam karmiących piersią. Nosidło Baby oraz Toddler umożliwiają noszenie na plecach oraz z przodu przodem do rodzica. Wszystkie produkty szyte są w Unii Europejskiej, ze 100% bawełny posiadającej certyfikat GOTS, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo lub jakość wykonania produktu, jak w przypadku innych firm produkujących podobny sprzęt wątpliwego pochodzenia. Dlaczego warto sięgnąć po Isara? Tworząc innowacyjne produkty, nie można zapominać także o kolorystyce nosideł. Ogromny nacisk kładziemy, aby sprzęt do noszenia odznaczał się przepiękną kolorystyką, która sprawi, że niezależnie od sytuacji będziesz wyglądać niepowtarzalnie. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający rodzice, spośród nosidełek Isara, wybiorą ten, który urzeknie ich swoim designem. Każdy z elementów został starannie przemyślany i przyczynia się do powodzenia wyjątkowej całości – bezpiecznych i ergonomicznych nosidełek dla dzieci Isara. Codziennie uczymy się co dla Was ważne, na co położyć szczególny nacisk, dlatego w naszej pracy nie ma miejsca na przypadek. Kochamy być z Wami. Dorastajmy wspólnie – Growing together with Isara!